head

Energizujúce liečivé huby: “Vďaka nim sa môj životný štýl zlepšil, o čom som ani nesnívala”

Alžbeta Vargová siahla po liečivých hubách z dôvodu vyčerpanosti.
Alžbeta Vargová siahla po liečivých hubách z dôvodu vyčerpanosti.
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia
Téma: Liečivé huby

Silná žena, ktorá sa v podstate neustále usmieva - takto by sme mohli opísať v krátkosti pani Alžbetu Vargovú. Pritom túto mamičku dvoch detí život postavil pred nejednu ťažkú situáciu, ona však svoj optimizmus nestratila. Aby ostala duševne vyrovnaná a získala naspäť svoju energiu, zavolala si na pomoc energizujúce liečivé huby.

Máte za sebou ťažké obdobie.

Stratila som mamičku, ktorú som dlho opatrovala. Toto ma po každej stránke vyčerpalo, nielen psychicky, ale aj fyzicky. K tomuto sa pridružila aj zmena zamestnania a jedno sťahovanie z nutnosti. Popri tom sa ako slobodná matka musím starať o svojich dvoch synov, čo si vyžadovalo veľa sily a energie.

Následkom toho všetkého Ste sa ani po fyzickej stránke necítila najlepšie.

Mám problémy s ramenami, a bolesti z toho vyplývajúce sa postupne ohlasovali. Často ma bolela hlava a i napriek tomu, že nebola zima, často som bola prechladnutá. Nespala som dobre, následkom čoho som bola neustále unavená mala som pocit, že hladina mojej energie sa rovná nule. Vtedy som začala skúšať rôzne energizujúce prípravky, očakávajúc od nich istú pomoc.

Osvedčil sa niektorý?

Užívala som ginkgo bilobu, kapsule so zeleným čajom, ženšen, pila som zmesi rôznych liečivých čajov na poruchy spánku. Isté zmiernenie som síce spozorovala, avšak vykonávanie bežných denných povinností mi aj tak padlo zaťažko. Nakoniec som sa úplne vyčerpala. Nebudem klamať, pokiaľ poviem, že aj spomínané bežné povinnosti znamenali pre mňa obrovskú silovú skúšku. Sama na sebe som spozorovala, že čoho všetkého sú schopné energizujúce liečivé huby.

Ako Ste sa dostali k liečivým hubám?

Dostala som ich. Aby som bola presná, dcéra susedy mi dala 37 kapsúl z Fachet Vital Defense basic s tým, že mám užívať denne dve. Vravela som jej, že som nikdy neverila na zázračné prípravky a ani som ich nechcela prijať. Ona však naliehala. Nakoniec sme sa dohodli, že mi dá 14 kapsúl, aby som ich aspoň kvôli nej užila. Nakoniec sa môj mladší syn spýtal, že mamička, čo to je? Vtedy som si uvedomila, že som sa ich napriek sľubu, že urobím jednu skúšku, ani len nedotkla.

Nakonnie Ste ich predsa len začala užívať.

Syn má veľmi zvedavú povahu. Chcel vedieť, odkiaľ sú, na čo som ich dostala a čo obsahujú. Vyhľadal si ich na internete a nahlas mi čítal, čo o nich píšu tí, ktorí ich už vyskúšali. Ešte v ten večer som užila prvú kapsulu, i keď som jej nepripisovala veľké nádeje.

Vraveli Ste, že Ste prijala 14 kapsúl.

Áno. Avšak keď som už na štvrtý deň spala lepšie, napadlo ma, že to môže byť možno aj účinkom húb. Ďalší deň som spala rovnako dobre, preto som si aj zvyšné vypýtala od dcéry susedy, ktorá sa veľmi potešila.

Aké pozitívne zmeny Ste ešte spozorovali na sebe?

Vrátila sa mi chuť do jedla, zmiernili sa bolesti v ramenách. Citeľne mám omnoho viac energie a po dvoch týždňoch ustali aj bolesti hlavy. Navtedy sa mi už aj kapsule minuli, preto som si ich objednala. Toto sa stalo ku koncu augusta.

Teraz je december, tak viem, že ešte stále užívate prípravok z liečivých húb.

Nerada by som rozlúčila s tými pospešnými účinkami, ktoré som počas užívania spozorovala. Darmo prišlo studené obdobie, ešte som nebola prechladnutá. Dnes už prespím celú noc, omnoho viac toho zvládnem, náladu mám lepšiu, čomu sa najviac tešia moji synovia. Opäť som začala navštevovať posilňovňu, čo bolo predtým kvôli bolestiam v ramene nemožné.

Čo na to vraví ten, od koho Ste liečivé huby dostali?

Pozitívnu zmenu na mne vidí každý, aj ona. Teraz navštevujeme jógu spolu.

Aj druhým by Ste doporučili Fachet Vital Defense basic?
Je to na zamyslenie, že vďaka niečomu, k čomu som sa stavala veľmi skepticky, sa môj životný štýl zlepšil, o čom som ani nesnívala. Som si istá, že kapsule budú užívať aj ostatní členovia mojej rodiny, keď to bude potrebné, a pomôžu aj tým, ktorých trápi nejaký zdravotný problém. Pravdepodobne veľa znamená aj to, že niekto má nutkanie vyliečiť sa, pretože je omnoho ľahšie ponoriť sa do sebaľútosti, ako sa za vlastné vlasy vytiahnuť z močiara. V tomto mi liečivé huby poskytli podporu.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu