head

Posilňovač imunity šampión brazílsky - proti akým chorobám je účinný?

posilňovač imunity šampión brazílsky
’Dr Barbora Márkusová ’Dr Barbora Márkusová
Som liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka
Téma: Liečivé huby

Konzumáciou posilňovača imunity - šampiónu brazílskeho môžeme predísť mnohým ochoreniam. Jeho konzumácia sa oplatí nielen za účelom predchádzania, ale aj ako bezmedikamentózna alternatíva v boji proti choroboplodným zárodkom.

Naša voľba nech padne v každom prípade na posilňovač imunity - šampión brazílsky, pokiaľ sa chceme vyhnúť. alebo zvíťaziť nad vírusmi, baktériami a hubovými infekciami. Nech už je reč o sezónnych ochoreniach, zápaloch močových ciest spôsobených Candidou albicans, alebo herpes vírusového pôvodu, táto huba nám vo všetkom pomôže. Pôvodní brazílsky obyvatelia ju nie nadarmo nazývali hubou bohov, respektíve sa držali toho, že kto ju pravidelne konzumuje, je zdravší a má dlhší život.

Zabijak choroboplodných zárodkov

Čo vlastne robí posilňovač imunity - šampión brazílsky tak jedinečným? Antioxitant beta-glykén, ktorý obsahuje, vďaka svojim imunitu posiľňujúcim vlastnostiam účinne bojuje proti choroboplodným zárodkom, ale je schopný posilniť organizmus pacienta , ktorý je oslabený po chorobe, zotavuje sa po operácii, chemoterapii, či ožarovaní. Posilňovač imunity - šampión brazílsky je výbornou protilátkou pri bronchitíde, zápalu hrdla bakteriálneho pôvodu, zápalu dutín tváre, zápalu uší, ochorení vaginálnych a močových ciest. Svoje priaznivé účinky prejavuje tak, že aktivuje a znásobuje činnosť monocytov - bielych krviniek, ktoré predstavujú prirodzený ochranný blok proti choroboplodným zárodkom vnikanúcim do organizmu. Posilňovač imunity - šampión brazílsky podporuje rozmnožovanie požieračov buniek, následkom čoho je účinný aj proti nádorom.

Chráni pred alergiou

V prípade, že konzumujeme posilňovač imunity - šampión brazílsky, môžeme dosiahnuť zmiernenie príznakov alergií. Táto liečivá huba totiž ničí antitelieska množiace sa proti peľu, roztočom, zvieracej srsti, čím klesá produkcia histamínu a ustanú alergické reakcie. Tento proces trvá približne dva mesiace pri pravidelnom úžívaní šampiónu brazílskeho, preto je vhodné už pred začatím sezóny alergií preventívne ju aplikovať.

Mysleli by ste si?

Posilňovač imunity - šampión brazílsky podporuje nielen naše telo, ale aj myseľ: podporuje tvorbu dopamínu a noradrenalínu, čím sa vo veľkej miere podieľa na udržiavaní duševnej sviežosti. Nastavením správneho fungovania mozgu sa zmierňuje, alebo aj úplne ustane depresia, či záchvaty paniky, ďalej poruchy spánku spôsobujúce neustálu únavu.

Súvisiace články

oblak štítkov

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu