head

Pre toto je serrapeptáza dobrá pre deti!

Serrapeptáza: prečo je dobrá pre deti?
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca

Google+
Téma: Zdravie

Serrappeptáza hojí rany, tlmí bolesť a lieči aj vlhký kašeľ! Priadke morušovej vďačíme nielen za hodváb, ale aj za jeden mimoriadne vzácny enzým, ktorý môže zohrať veľmi dôležitú úlohu pri zachovaní zdravia.

Enzým, ktorý rozkladá kuklu priadky morušovej, je pre ľudský organizmus skutočným pokladom. Serrapeptáza pomáha húsenici, aby mohla po vyslobodení sa z kukly žiť ďalej ako motýľ. Rozloží mimoriadne odolný proteín, z ktorého sa kukla skladá, bez toho, aby poškodil organizmus húsenice. Serrapeptáza je užitočná už aj pre deti nad 12 rokov veku. Spoznajte aj Vy blahodarné účinky tohto prírodného enzýmu, ktorý rozkladá bielkoviny a urobte niečo pre zdravie svojej rodiny!

Na črevné problémy

Ak Vaše detieťa trápia črevné problémy, serrapeptáza môže byť dobrým riešením aj v tomto prípade. Vstrebaním sa v tenkom čreve pomáha napraviť zdravú činnosť črevného traktu a šetrne, ale účinne vylúči škodlivé toxické látky aj z organizmu detí. Je dôležité vedieť, že získanie serrapeptázy nevyžaduje život ani jednej húsenice, pretože na liečebné účely je tento enzým produkovaý pomocou mikroorganizmu Serratia E-15!

Na hojenie rán

Nakoľko je väčšina detí v neustálom pohybe, rodičia malých detí veľmi dobre poznajú problémy spôsobené vyvrtnutím, odrením, väčšími – menšími ranami. Serrapeptáza s protizápalovým účinkom môže byť dobrým priateľom „nezastaviteľných“ detí, pretože okrem toho, že zmierňuje pocit bolesti, účinne zabraňuje nadmernému zjazveniu, rozkladá zbytočné jazvové tkanivá a skráti dobu zotavenia sa. Ale nie len pri nehodách, ale aj po operáciách a vytrhnutí zubov je schopný zmierniť opuchy a urýchliť vyliečenie.

Na zápalové ochorenia

Ak Vaše dieťa v chrípkovom období pekonáva jednu chorobu za druhou a nevie sa z nej vyliečiť, serrapeptáza môže pomôcť aj deťom. Okrem toho, že enzým serrapeptáza posilňuje celý organizmus, prirodzeným spôsobom riedi hlieny: s chorobou môžeme pomocou enzýmu serrapeptáza skôr skoncovať v prípade jednoduchého prehchladnutia, alebo v prípade vlhkého kašľa spôsobeného chrípkou, pri zápale prínosových dutín, sinusotídy. Serrapeptáza  uvoľní hlieny, preto sa ľahšie vylúči z organizmu. Ale tento enzým, ktorý rozkladá bielkoviny, dokáže zmierniť nielen príznaky prechladnutia, ale aj alergie.

Je dôležité, že nakoľko serrapeptáza riedi krv, môže byť rizikom pre osoby s poruchou zrážanlivosti krvi, preto pred jeho užívaním  bezpodmienečne konzultujte s odborníkom!

 

Zdroj:

https://www.webmd.boots.com/vitamins-and-minerals/what-is-serrapeptase

 

 

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu