head

Takto sa zbavte vyrážok!

Takto sa zbavte vyrážok!
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Program na čistenie čriev

Akné, ekzém a vyrážky je možné v mnohých prípadoch veľmi jednoducho odstrániť. Ak už roky trpíte kožnými problémami, tak je najvyšší čas na detoxikáciu!

Čistá a pekná pokožka nie je výsadou

Sú ľudia, pre ktorých je maskovanie a skrývanie kožných problémov nepríjemnou, ale potrebnou dennou rutinou a pritom premyslenou dôkladnou detoxikáciou, aby sa v mnohých prípadoch dal problém vyriešiť. V prípade suchej, šupinatej pokožky, zapálených vyrážkach a akné v oblasti tváre a úst sa popri vonkajšom ošetrovaní pokožky oplatí venovať pozornosť aj vnútornej očiste nášho organizmu, nakoľko v takýchto prípadoch môžeme predpokladať, že naše telo práve takto volá na poplach.

Čistý vo vnútri – Čistý navonok

Vonkajšia starostlivosť o pokožku je dôležitá, ale v tomto prípade znamená iba dočasné riešenie. Prejavy môžeme zmierniť, ale príčinu kožných problémov, ak sú v našom črevnom systéme, vonkajšie ošetrovanie neodstráni.

Pri súčasnom životnom štýle je nepopierateľné, že do svojho organizmu vnášame množstvo toxických látok. Detoxikácia popri tom, že odstráni nadúvanie, prekyslenosť organizmu a zápchu, ako pozitívny vedľajší účinok, prináša aj vyčistenie pokožky. Ak teda už roky bojujete s problémovou pokožkou, tento vedľajší účinok môže rozžiariť Vaše dni. Miesto toho, že si nakúpime kadejaké liečivé byliny, zvoľme si komplexný detoxikačný program, nakoľko niektoré liečivé rastliny môžu vzájomne tlmiť svoj účinok, alebo sa neodporúča ich spoločná aplikácia. V súčasnosti už nie je potrebné sa na týždne vzdialiť a tak absolvovať detoxikáciu: dokonalým riešením je detoxikačný program zostavený na domáce použitie, ktorým sa bezpečne a účinne môžeme zbaviť toxických látok zaťažujúcich náš organizmus.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu