head

Privítajte leto s plochým bruchom!

Privítajte leto s plochým bruchom!
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Ploché brucho

Darmo dodržiavate diétu, napriek tomu Vaše brucho skôr pripomína balón? Alkalizujte a ploché brucho už viac nebude nedosiahnuteľným snom!

Ak Vám hrozí prekyslenie organizmu, ten môže vysielať rôzne signály: črevné problémy, nadúvanie , bolesti kĺbov, únava – sú len niekoľkými z upozornení, ktoré sú veľmi nepríjemné. Alkalizácia, popri svojich mnohých pozitívach, skráti cestu, ktorá vedie k plochému bruchu.

Aké účinky má alkalizácia na organizmus?

Zásadotvorné potraviny vo vhodnom množstve a vhodnej kvality, tiež doplnky stravy, pomáhajú čistiť krv, vylučovacie orgány, žlčník, a aj pľúca. Prečistia črevný systém, očistia ho od usadenín, detoxikujú pečeň, a vďaka alkalizujúcej strave bude organizmus prečistený nielen zvnútra, ale zmeny budú viditeľné aj pre Vaše okolie. Vhodne zvolený doplnok stravy na podporu alkalizácie a detoxikácie  nielen očistí a vylieči organizmus, ale napravením trávenia a navrátením  acido-bázickej rovnováhy môže pomôcť dosiahnuť ploché brucho a zvýšený prílev komplimentov.

Preč s výhovorkami!

Samozrejme všetko, ako aj alkalizácia, začína rozhodnutím. Ak na jeseň skončením leta, v zime zimnou depresiou a na jar jarnou únavou ste sa doteraz vyhovárali na nedostatok energie a melancholickú náladu, teraz, príchodom leta, nastal čas na zmenu! Namiesto toho, aby ste vymýšľali nové výhovorky, rozhodnite sa a začnite alkalizovať! Na výsledok nebudete musieť čakať dlhé mesiace, dokonca vo výsledku ani nemusíte veriť, pretože zmenu budete cítiť už po pár dňoch! Alkalizácia nie je zázračná metóda, ale v každom prípade pomôže dosiahnuť zázračný cieľ!

Súvisiace články

oblak štítkov

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu