head

Aké sú účinky očisty čreva?

Rita Zlamálová bola spokojná s kúrou Clean Inside
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia
Téma: Očista čriev

Smelo môžeme vyhlásiť, že Rita Zlamálová je vzorom zdravej životosprávy. Mladá žena sa pred pár rokmi rozhodla, že začne s obnovou zvnútra aj zvonka, súčasťou čoho spraví aj “veľké upratovanie” svojich čriev. Účinky očisty čreva sa ukázali skoro. Aké boli, nám porozpráva Rita.

Čo Vás prinútilo ku zmene životného štýlu?

So zdravým životným štýlom som sa začala zaoberať pred 2-3 rokmi. Mala som symptómy, o ktorých dnes už viem, čo znamenali. Rozhodla som sa pre zmenu a že dohliadnem na to, čo bude môj organizmus prijímať.

Spomenuli Ste, že Ste mali symptómy.

Vypadávali mi vlasy, mala som vyrážky na tvári a liečili ma na nedostatočnú funkciu štítnej žľazy. Na štítnu žľazu som dostala lieky, i napriek tomu, že to podľa laboratórnych výsledkov nebolo potrebné. O vypadávaní vlasov neskôr vysvitlo, že sa prejavili kvôli problémom so zubami.

Podujali Ste sa na ťažkú vec.

Nebolo to ľahké, ale vedela som, že to v záujme stanoveného cieľa musím spraviť. Stravujem sa bezlepkovo a bez cukru, nepijem mlieko a v celkovej miere som vylúčila rafinované potraviny. Pijem 3 litre filtrovanej vody denne a chodím veľa cvičiť. Zároveň som prešla na prírodnú kozmetiku a na prírodné čistiace prostriedky.

Išli Ste ešte ďalej.

Rozhodla som sa, že vyskúšam očistu čreva. Na mojom vtedajšom pracovisku môj šéf používal kúru Clean Inside, bol s ňou veľmi spokojný, preto som si vybrala túto kúru aj ja. Prírodné zloženie produktu bolo tiež dôležitým hľadiskom.

Aké zmeny Ste pociťovala?

Účinky kúry na očistu čreva sa ukázali pomerne rýchlo. Schudla som, cítila som sa ľahšia, moje brucho sa stalo plochým, stala som sa energickejšou, zmena bola viditeľná aj na mojej pleti a vlasoch. Moja stolica sa stala pravidelnejšou a častejšou, chodila som sa toaletu viackrát. Akné na mojom chrbte takmer zmizlo, a problémy so štítnou žľazou sa tiež začali dávať do poriadku. Mala som strach, že vynechaním liekov, nahrádzajúcich hormóny štítnej žľazy, priberiem, ale našťastie sa tak nestalo.

Bolo používanie kúry Clean Inside ľahké?

Po určitom čase sa stala časťou dennej rutiny. Vôbec nebolo ťažké konzumovať ráno vlákninu a večer vypiť  čaj Slim Tea. Čaj inak pôsobí upokojujúco, i keď mám vo všeobecnosti dobrý spánok. Bolo šokujúce vidieť, čo všetko vyženie kúra na očistu čreva z mojich čriev, ale aspoň som sa toho zbavila. Mám v pláne vyskúšať aj detoxikačnú kúru, vzrušene očakávam aké bude mať výsledky.

Stali ste sa tak vyrovnanou vďaka zreformovanej strave a života?

Veľa som sa naučila vďaka svojej chorobe, pomohla mi nájsť tú správnu cestu. Pokiaľ nemáš v poriadku dušu, ani tvoje telo nebude v poriadku, ja som teraz sama so sebou v harmónii.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu