head

Dosiahnutie plochého brucha očistou čriev : „Schudla som 5 kíl za poldruha mesiaca”

Dosiahnutie plochého brucha je s kúrou Clean Inside ľahšie
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia
Téma: Očista čriev

Nadarmo dohliadala na správnu životosprávu a navštevovala fittcentrá, Hajnalka Vinczeová mala pocit, že dosiahnutie plochého brucha je len sen. Požadovaný efekt jej priniesla až dôkladná očista čriev, vďaka čomu sa teraz aj v priliehavom oblečení cíti sebaisto.

Ploché brucho úzko súvisí so správnou funkciou črevného traktu a čistotou čriev.

Medzičasom som si to uvedomila aj aj. Predtým som nerozumela, prečo aj napriek množstvu vynaloženej energie nevidím v zrkadle to, čo by som chcela. Týždenne 2-3 x som sa potila vo fittcentre, stravovala som sa naozaj veľmi zdravo a predsa to nemalo žiadny efekt. Nevedela som, čo robím zle? Vytýčila som si za cieľ dosiahnuť ploché brucho, no čokoľvek som pre to robila, nezačala som vôbec chudnúť.

Okrem toho, že ste neschudli, ste mali problémy aj strávením.

Konzumovala som veľa zeleniny, od ktorej som sa na večer cítila nafúknutá, niekedy som vyzerala, akoby som bola tehotná. Začala som mať citlivý žalúdok, cítila som sa frustrovaná a unavená. Moje stravovacie návyky sú dobré, nejem sacharidy a dosiahnuť ploché brucho mi nepomohla ani diéta. Nevedela som si to vysvetliť. Mám vyoperovaný žlčník, začala som mať podozrenie, že to môže  príčinou môjho neúspechu. Ani vo sne by ma nenapadlo, že dosiahnutie plochého brucha bude tak ťažké.

Hľadali ste iné riešenia a tak ste objavili kúru na očistu čriev.

Vždy som bola zástancom zdravého životného štýlu. Počula som už o tom, že náš organizmus potrebuje z času na čas detoxikáciu a očistu čriev, ale cítila som sa na to príliš mladá. Teraz som však bola na tom tak, že za pokus to stojí. Objednala som si kúru Clean Inside a odhodlala som sa na prvú očistu čriev v mojom živote.

Aké zmeny ste na sebe spozorovali?

Spočiatku som necítila nič. Presnejšie toľko, že od bylinkového čaju Slim Tea spím lepšie, pretože má upokojujúci účinok. Po 3-4 dňoch nadúvanie prestalo a musela som častejšie chodiť na toaletu. Bola som energickejšia, cítila som sa ľahšia a prestala som mať citlivý žalúdok. Hoci bola moja chuť do jedla omnoho lepšia, nepribrala som ani deka, naopak začala som chudnúť. Vtedy mi po prvý raz svitla nádej na dosiahnutie plochého brucha. Keďže nadúvanie prestalo, výsledok bol viditeľný už za krátky čas.

Očistnú kúru máte za sebou. Podarilo sa Vám dosiahnuť vytýčený cieľ?

Zhodila som 5 kíl za poldruha mesiaca. Brucho mám nielenže ploché, ale objavili sa ňom aj prvé tehličky, na čo som veľmi pyšná. K tomu boli zrejme potrebné aj tréningy, ktoré mi dovtedy samy o sebe nepriniesli úspech. Vytiahla som zo skríň priliehavé šaty, dávno nenosené bikiny a rad za radom som dostávala samé komplimenty. Na moju veľkú radosť som spozorovala, že očistná kúra skrášlila aj moju pokožku, rýchlejšie mi rastú vlasy a mihalnice. Myslím si, že usadeniny nahromadené v mojich črevách zabraňovali vstrebávaniu živín. Som plná energie, ľahšie mi idú aj tréningy. Mám v pláne absolvovať aj detoxikačnú kúru a verím, že dosiahnem ďalšie úspechy pri chudnutí aj pri tréningoch.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu