head

Program na očistu čriev: “Som energickejšia, len tak lietam a dokážem viac trénovať”

Program na očistu čriev zlepšil stav Gabriely Lévaiovej
Program na očistu čriev zlepšil stav Gabriely Lévaiovej
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Očista čriev

Mladá mamička dohliada na svoje stravovanie a pravidelne športuje, i napriek tomu ju roky trápi nadúvanie a únava. Aby sa zbavila týchto príznakov, Gabriela Lévaiová sa to pokúšala zmierniť tekutinovým pôstom, rôznymi liečivými čajmi, avšak nič neprinieslo želaný výsledok tak, ako vykonanie kúra na očistu čriev.

Pravdepodobne Ste hľadali pôvod príčin.

Absolvovala som vyšetrenia, odber krvi, aj kolonoskopiu. Nenašli nič zvláštne, povedali mi len, aby som jedla menšie porcie niekoľkokrát denne. Držala som sa tejto rady, ale žiadne významné zmeny som nespozorovala. Neskutočne ma nadúvalo aj od menších porcií jedla, a keď už som začala jesť, bolo ťažké odolať.

Vo Vašom prípade sa tráviace ťažkosti nemôžu pripisovať nedostatočnému pohybu.

23 rokov som aktívne športovala a dodnes tak robím pravidelne. Pohyb je súčasťou môjho života. No i napriek tomu moje ťažkosti neustávali, cítila som sa oslabená, bez energie a mala som pocit neutíchajúceho zasýtenie. Aby som sa týchto ťažkostí zbavila, hľadala som účinné riešenie, takto som objavila program na očistu čreva.

Pojem detoxikácia nebol pre pani Gabrielu neznámy.

Ročne dva razy absolvujem 5-dňový tekutinový pôst. Teraz som však hľadala niečo, kde nie je potreba hladovania, nemá drastické preháňacie účinky, ako napríklad čaj zo slezu. Jedna kolegyňa mi doporučila program na očistu čriev Clean Inside. Dokladne som si o ňom naštudovala informácie na internete.

Po vykonaní programu na očistu čriev Ste spozorovali nejaké zmeny?
Už na začiatku programu ustalo nadúvanie a zmiernil sa nepríjemný pocit sýtosti. Bola som energickejšia, len tak lietam a dokážem viac trénovať. Po večeroch som pila Slim Tea, ktorý upravil moje trávenie a nemala som problém ísť na toaletu na druhý deň. Vďaka vláknine Clean Inside som počas dňa dlho nepociťovala hlad a necítila som náhle záchvaty jedenia. Zlepšil sa aj vzhľad mojej pokožky, zmizli tie červené fľaky na bruchu, na ktoré mi nezaberal ani krém, pred časom predpísaný dermatológom. Slim tea pijem dodnes, a celkovo o programe Clean Inside môžem poskytnúť len tie najlepšie referencie!

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu