head

Účinná detoxikácia: „Mám viac energie a ustali neznesiteľné kŕče”

Pre Seresovú Saroltu bola detoxikácia účinná
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia
Téma: Detoxikačný program

Seresová Sarolta, vitalitou popierajúc svoj vek, žije svoj život a robí všetko pre to, aby to tak aj ostalo ešte dlho. Keďže je odstránili žlčník a ani pečeň nefunguje dokonale, priebežne dohliada na to, aby odstránila toxíny zo svojho organizmu. Pustila sa do účinnej detoxikácie, pre ktorú si na pomoc zvolila detoxikačnú kúru ToxiClean a program Clean Inside.

Počula som, že namiesto vysedávania v čakárňach u lekárov trávite čas s rodinou.

Mám už 70 rokov a pokúšam sa udržať krok so svojimi vnúčatami.  Viem, že veľa ľudí v mojom veku chodí od lekára k lekárovi, avšak ja ho navštívim len, keď mám na návštevu pádny dôvod.

Aké problémy Vás presvedčili o absolvovani detoxikačnej kúry a kúry na očistu čriev súbežne?

Trápili ma tráviace ťažkosti. Keďže už nemám žlčník, od ťažších jedál som mala silné kŕče. Často som mávala hnačku, po nejednom stravovaní som musela navštíviť toaletu. Popritom mám zlatú žilu, a neustále vysedávanie na WC jej tiež neprospievalo. Ani moja pečeň nie je ako voľakedy, a pritom je to jeden dôležitý detoxikačný orgán. Pre tieto dôvody som sa rozhodla, že sa na kúru dám, ale popravde, pustila som sa do nej po nabádaní zo strany mojej rodiny. Rozhodli sme sa, že ju absolvujeme spoločne všetci, ja, syn a aj nevesta.

Pri takejto súdržnosti to muselo byť ľahšie.

Pravdaže! Podporovali sme sa navzájom. Netajím, že boli dni, kedy som naozaj potrebovala počuť povzbudivé slová. Absolvovali sme spolu trojmesačnú kúru, na začiatku ktorej sa u mňa zintenzívnili príznaky hnačky. Toto sa ma trochu dotklo, ale neodradilo. Počas účinnej detoxikácie s takýmito príznakmi treba počítať.

Po akom čase Ste začali pociťovať pozitívne účinky kúry?

Približne po dvoch týždňoch. Vtedy som už mala za sebou počiatočné ťažkosti, ustali hnačky a začali sa z tela vyplavovať vajíčka parazitov. Bolo to dosť strašidelné. V stolici som objavila malé, ryži podobné lesklé kapsule, ktoré mi z tela “vyhnal” Parasic. Najprv som si nevedela predstaviť, čo to je, musela som si o tom prečítať. Viem, že je to háklivá téma, mnohí sa o nej nebavia vôbec. U našich domácich zvieracích miláčikov automaticky robíme odčervenie, ale sami na sebe nie.

Aké zmeny Ste na sebe spozorovali?

Mám viac energie, ustali neznesiteľné kŕče a zlepšilo sa mi trávenie. Neunavím sa tak rýchlo, viac znesiem, vládzem. Problémy so zlatou žilou sa tiež zmiernili, počas kúry som inak nespozorovala žiadne krvácanie. Cítim sa akoby ľahšia, predpokladám že preto, lebo zmizli z môjho organizmu toxíny. Ako keby som aj pokožku mala krajšiu, aspoň tak vraia moji známi.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu