head

Starostlivo vybrané zloženie bez vedľajších účinkov

Starostlivo vybrané zloženie bez vedľajších účinkov
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Detoxikačný program

Pri voľbe medzi detoxikačnými kúrami by ste sa mali držať princípu: „zo všetkého len to najlepšie“. Produkty vyrobené z kvalitných, starostlivo vyberaných surovín sú nielen účinné, nemajú ani žiadne vedľajšie účinky.

Mnohí z Vás sa už určite dostali do situácie, keď sa ani po absolvovaní detoxikácie necítili lepšie, a to ani napriek všetkým tým prísľubom: nezbavili ste sa tráviacich problémov, ostali ste unavení a nezlepšilo sa ani Vaše psychické pohodlie. Možno sa dostavili aj iné možné nepríjemnosti. V takomto prípade treba hľadať chybu v detoxikačnej kúre (samozrejme ak nepríjemnosti nespôsobuje nejaká choroba).

Zoberte si napr. nasledujúci príklad: aj chuť praženice závisí od toho, z akého vajíčka si ju pripravíte. Takto to je aj v prípade detoxikačných kúr, ak ich zloženie nie je vhodné, ani výsledok nemôže byť dokonalý, o tom ani nehovoriac, že znečistené suroviny (rastliny ošetrované chemickými látkami alebo geneticky modifikované rastliny, neuzavretá produkcia atď.) môžu mať hoci aj škodlivé vedľajšie účinky.

Zázraky neexistujú, preto produkty, ktoré boli vyrobené z najlepších surovín a pod prísnym dohľadom sú s určitosťou drahšie, ako detoxikačné kúry vyrobené zo surovín, ktorých pôvod je otázny. Môže byť tiež otázne, odkiaľ sa dá zistiť, ktorý produkt je akej kvality. Odpoveď sa nachádza na obale: prečítajte si pozorne zoznam zložiek, vyhľadávajte nadpisy ako napr. Bio, organický, NON-GMO (čiže geneticky nemodifikovaný), 100% natural, kontrolovaná kvalita, approved quality atď.

 

Takýmto produktom je detoxikačná kúra a kúra na očistu čreva od Natural Swiss, ktorá zodpovedá všetkým vyššie uvedených kritériám:

  • je vyrobená z prírodných surovín
  • nie je geneticky modifikovaná
  • obsahuje bio zložky
  • je švajčiarskej kvality
  • je klinicky testovaná

 

Prezrite sa tiež skúsenosti zákazníkov na internete. Ak takto urobíte a nevyberiete si najlacnejší výrobok, ale ten najlepší, určite sa vyhnete možnému nepríjemnému prekvapeniu. 

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu