head

Ako zistíme, či je detoxikačná kúra spoľahlivá?

Ako zistíme, či je detoxikačná kúra spoľahlivá?
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Detoxikácia

Pri väčšine produktov zameraných na ochranu zdravia, ako aj pri detoxikačných kúrach platí konštatovanie, že by sme si mali vybrať výhradne produkt pochádzajúci z dôveryhodného zdroja, ktorý je široko známy a uznávaný. Držme sa tejto zásady aj v prípade, že sú tieto produkty cenovo náročnejšie – ich overené účinky totiž v každom prípade stoja za to.

 

Kvalita bez kompromisov

 

Aj produkty slabšej kvality sa snažia „predať sa”, okrem zvučných prísľubov a dobre znejúcim názvom však nedokážu preukázať takmer nič. K tomu, aby sme si mohli byť istí kvalitou a účinnosťou detoxikačnej kúry sa musíme presvedčiť o pôvode produktu (o tom, či pochádza od známeho výrobcu alebo distribútora). Toto je dôležité hlavne preto, že otázky ohľadom produktu môžu vzniknúť kedykoľvek, na ich zodpovedanie je preto potrebná interaktívna podpora produktu dostupná v jazyku konkrétnej krajiny. S väčšou dôverou sa môžete obrátiť na tie produkty, ktoré disponujú rozsiahlou distribučnou sieťou, na trhu potravinových doplnkov figurujú už niekoľko rokov a majú pôsobnosť vo viacerých krajinách. Dôveryhodnosť produktu preukazuje tiež fakt, či je dostupný v lekárňach, nakoľko v záujme umiestnenia na pultoch lekární musí produkt zodpovedať tým najprísnejším predpisom.

 

Prečo je detoxikačná kúra od Natural Swiss spoľahlivá?

 

  • Názov výrobcu a distribútora resp. ich kontaktné údaje sú známe a dostupné

  • Produkt je možné zakúpiť vo viacerých krajinách

  • Na trhu potravinových doplnkov je dostupný už niekoľko rokov

  • Disponuje rozsiahlou distribučnou sieťou

  • Je dostupná aj v lekárňach

  • Garantuje osobnú podporu produktu

Poskytuje možnosť viacjazyčnej telefonickej zákazníckej podpory

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu