head

Proti vaginálnej Candidovej infekcii urobte toto!

Proti vaginálnej Candidovej infekcii urobte toto!
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Candida a jej liečba

Príznaky infekcie Candida

Vaginálne infekcie spôsobené kvasinkou Candida môžu často prekaziť letnú dovolenku alebo intímne chvíle. Pozrite sa, ako jej môžete predísť!

Vaginálne infekcie môžu zapríčiniť nielen verejné toalety, bazény, solárium alebo nový partner: jednou z najčastejších príčin je huba Candida. Oslabený imunitný systém, prekyslený organizmus, ale aj antibiotiková kúra, môžu prispieť k nadmernému rozmnoženiu huby Candida. Ak Candida napadne intímne partie, v pošve budete cítiť silné svrbenie, pálivý pocit a bude prítomný výtok. Candita sa nachádza aj v zdravom ľudskom organizme, a jej premnoženie môže spôsobiť ochorenia, ktoré v každom prípade treba brať vážne!

Liek proti Candide

Popri lekárskom vyšetrení a liečbe aj Vy sami môžete veľa urobiť pre čo najskoršie uzdravenie. Noste spodné prádlo z prírodného materiálu, po umývaní sa sa poriadne poutierajte, na kúpalisku si čo najskôr vymeňte mokré plavky za suché!

Vyhýbajte sa nadmernej konzumácii cukru, kvaseným jedlám a urobte si kúru na očistu čriev. K tomu, aby sa Váš organizmus čím skôr zregeneroval, a aby sa napravila jeho acido – bázická rovnováha, je najlepšou voľbou detoxikácia a alkalizácia. Za účelom alkalizácie pite citrónovú vodu, jedzte kel, brokolicu, rôzne klíčky, ale aj riasa spirulina a zelený jačmeň majú blahodarné účinky na zastavenie premnoženia Candidy.

Inzercia

Súvisiace články

oblak štítkov

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu

Detoxikačný Program ToxiClean

Detoxikačný Program ToxiClean

Širokospektrálny detoxikačný program ToxiClean bol vyvinutý tak, aby spolu s programom Clean Inside ešte účinnejšie čistil a detoxikoval vnútorné orgány.


Vlákninový doplnok na očistu čriev

Vlákninový doplnok na očistu čriev

Vlákninový doplnok na očistu čriev pomocou vláknin očistí hrubé črevo od nahromadených toxických usadenín a zabraňuje tvorbe nových usadenín.


Detoxikačný bylinkový čaj

Detoxikačný bylinkový čaj

Kombinácia 13 špeciálne vybraných rastlín. Podporuje optimálne fungovanie čriev a pravidelnú stolicu. Neobsahuje kofeín.