Naši odborníci

Csilla Czuczorová -
Csilla Czuczorová

Moje meno je Csilla Czuczorová. Štúdium som ukončila na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre, na katedre anglistiky a amerikanistiky v roku 1999.

Počas svojho takmer pätnásťročného pôsobenia ako učiteľka anglického jazyka som zistila, že dobrý učiteľ sa podelí nie len o svoje vedomosti, ale je aj znalcom ľudskej duše, či pôsobí ako poradca.  Počas svojho odbáčania od učiteľskej práci, som sa dostala do styku s firmou, ktorá predáva zdraviu prospešné výživové doplnky. Myslím si, že vybrať si tú najvýživnejšiu, skutočnú potravu pre náš organizmus zo širokej škály výrobkov dnešnej doby je veľmi ťažké, a často sa veru môžeme cítiť bez rady. Preto považujem za veľmi dôležité, aby sme boli dobre informovaní a sčítaní v tejto oblasti života.

Rada by som sa s vami podelila o najnovšie správy, novinky či udalosti z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu, uverejnených na zahraničných novinových portáloch či iných dôveryhodných zdrojoch.

Eva MacPherson - Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Eva MacPherson

Som Eva MacPherson, terapeutka v oblasti zdravia a výživy, ekonómka, žena, manželka a matka. Licenciu prírodnej liečiteľky so skúškou v odbore fytoterapeut som získala na ETI v roku 2006 v Budapešti. Počas obdobia svojich vysokoškolských štúdií som sa zaoberala aj vedou v oblasti výživy a biochémiou. V uplynulých rokoch som sa zasa vzdelávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickom Inštitúte. Od svojich siedmich rokov pravidelne športujem, svojím vyrovnaným životným štýlom som vzorom pre svojich pacientov. Ako fytoterapeutická odborníčka spoločnosti Natural Swiss Vám ponúkam v produktoch Natural Swiss vynikajúcu kvalitu výrobkov z liečivých bylín bez kompromisov.

Suren Báhidszky - žurnalistka, poradkyňa zdravia
Suren Báhidszky

Volám sa Báhidszky Suren. Po získaní vzdelania v obore zdravotníctvo som zúročila svoje vedomosti vo viacerých oblastiach, okrem iného som prijala úlohu v oblasti prevencie a diagnostiky pľúcnych ochorení.Mám skúsenosti v internej medicíne, respektíve v anatómii, a svoje štúdiá som rozšírila aj o oblasť dermatológie. Ako novinárka pravidelne publikujem články o zdravom životnom štýle, neustále sledujem vedecké publikácie, ktoré sa týkajú témy, aby som rozšírila svoje vedomosti. V súčasnosti študujem na Univerzite Eötvösa Loránda, kde som študovala aj psychológiu rozvoja osobnosti  a psychológiu.

 

 

 

’Dr Barbara Márkus - Som liečiteľka, psychoterapeutka, inštruktorka
’Dr Barbara Márkus

Venujem sa výskumu patogénov, mapovaniu biochemických systémov organizmu, prírodným liečebným metódam. Vo svojej ambulancii skúmam aj ochorenia a patogény pokožky hlavy a tváre, a prírodnými liečebnými metódami ich liečim do úplného vyliečenia. V posledných rokoch som sa zahĺbila do výskumu  ochorení spôsobených  ženským hormonálnym systémom a s poľutovaním badám množstvo žien, ktoré v liečbe hľadajú trvalé riešenia. V mnohým prípadoch som vhodnú liečbu naozaj našla, preto môžem tieto skúsenosti s radosťou poskytnúť tehotným ženám a ženám v  menopauze. Vzťah medzi emóciami a vznikom ochorení skúmam dnes už tridsať rokov, a tiež pomáham svojim pacientom v patových situáciách. Mojím najväčším učiteľom je môj vlastný život. Neustále sa snažím na telesnej aj duševnej úrovni byť  príkladom pre svojich pacientov a učencov. Už roky prednášam na svojich vlastných kurzoch, na základe poverenia firiem, živnostníkov a škôl robím školenia a kurzy. Od tohto roka vyučujem alternatívnu medicínu a liečebné metódy na Univerzite Savaria v Sombathelyi, vysunutom pracovisku Univerzity Lóránda Eötvösa.

Moje certifikáty a získané vzdelanie za posledných 25 rokov:

Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát
Prananadi I.-II.
Schlüsslerove soli v praxi
Selfness sprievodca životom
Osviežujúca masáž a masáž chodidiel
Kosmo - genetická a thajská masáž
Nekonvenčné terapie
Metafyzická – a psychoterapeutka

Diskusné príspevky

Najnovšie články

K inej téme

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu