head

Liek na stavy „po opici“

Liek na stavy „po opici“
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Zdravý životný štýl

Ak sa nám večerná zábava vydarila až príliš, ďalší deň nemusí byť pre nás to pravé orechové. Pulzujúca bolesť hlavy, vzbura v žalúdku a celkový pocit nepohody – najúčinnejším receptom na odstránenie týchto neduhov je liečivá bylinka s názvom pestrec mariánsky.

 

Alkohol odčerpáva z tela veľké množstvo vody – odvodňuje, čoho dôsledkom je nasledujúci deň silná bolesť hlavy. Dehydratácia je však ľahko odstrániteľná: v čo najkratšom čase vypite väčšie množstvo tekutiny, telo tým dostane nový impulz a pulzujúca bolesť hlavy pomaly ustúpi.

 

Nestačí však, že hlava prestáva bolieť, keď sa cítime celkovo slabí a bezmocní: v prípade nahromadenia toxínov v tele nepostačí ani výrazné doplnenie tekutín. Riešením je stáročia využívaná bylinka pestrec mariánsky, ktorá patrí k najúčinnejším ochrancom pečene a je zároveň prevenciou aj liečbou.


Pestrec mariánsky sa po stáročia využíva na regeneráciu pečeňových buniek, ale nedávno sa zistilo, že neúčinkuje len v prípade chorôb, ale je vynikajúcim prostriedkom aj pri odstraňovaní poopileckých stavov. Jeho hlavnou zložkou je silymarín. Je to silný antioxidant, chrániaci pečeňové bunky pred jedovatými látkami. Ak dávate prednosť prevencii, pred požitím väčšieho množstva alkoholu ho užite, pretože účinne blokuje prítomnosť toxínov v organizme. Pre informácie o možnostiach ochrany svojej pečene kliknite sem!

 

http://www.detoxikacia-organizmu.com/produkty/toxiclean-na-ocistu-pecene/

 

 

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu