head

Parazity a deti? Žiaľ, je to pravda!

Parazity a deti? Žiaľ, je to pravda!
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Parazity a červy

Naše deti sú vo zvýšenej miere ohrozené útokmi červov, parazitov a hlíst. Príčinou je, že pieskovisko, domáci miláčkovia, malé lesné zvieratká, neumyté ovocie a zelenina, či znečistená voda sú plné možných parazitov, ktoré deti najviac ohrozujú. Navyše detský imunitný systém, ktorý je vo vývoji ťažšie zvláda boj voči rýchlo sa rozmnožujúcim votrelcom.

 

Ostávajú nebadateľní

 

Charakteristickou vlastnosťou malých alebo veľkých ľudských parazitov je schopnosť ukrývať sa. Ich odhalenie zťažuje aj to, že  príznaky spôsobené parazitmi sú úplne bežné, pretože únava, tráviace ťažkosti, pocit nepohodlia, či nespavosť sú príčinou iných ochorení. Typické prejavy parazitov sú: svrbenie konečníka, resp. uzlíky obklopené uhynutými larvami - tie sa však nevyskytujú v každom prípade.

 

Osloboďme deti od parazitov!

Parazity odsávajú z organizmu výživné látky, vytvárajú toxíny, ktoré môžu narušiť rovnováhu črevnej mikroflóry. Z premnožených parazitov sa môžu vytvoriť choroby z nedostatku živín, a môže dôjsť k orgánovej dysfunkcii a zápalom. Z vlastnej vôle neodídu z tela hostiteľa, avšak vhodnou detoxikáciou je možné sa ich zbaviť. Účinným riešením pre deti je  Parasic® Jr.  antiparazitický doplnok pre deti. Tento doplnok výživy obsahuje liečivé byliny, je vyrobený na prírodnej báze, môžu ho užívať deti staršie než 4 roky.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu