head

Lymfedém: „Po dvoch tobolkách som cítila, že Lymph Active je môj produkt.”

Valérii Tomegovej sa proti lymfedému osvedčil LymphActive
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia
Téma: Zdravý životný štýl

Valéria Tomegová je typ človeka, ktorý pomoc neočakáva od iných, naopak, sama robí niečo pre seba. Hľadala pomoc v liečbe pre svoj neustále sa zhoršujúci lymfedém, až kým neobjavila pre seba to najlepšie riešenie.  

Dlhý čas Ste trpeli lymfedémom.

Začalo to asi pred 15 rokmi. Symptómy sa vyskytli 2-3 krát za rok. Opuchli mi nohy, ktoré boli pokryté červenými škvrnami a pravdaže ma aj boleli. Nešla som na vyšetrenia, sama som zistila, že je to lymfedém. Bohužiaľ, príznaky boli časom intenzívnejšie, až do chvíle, kedy som si uvedomila, že môj stav je takto už ďalej neudržateľný. Sotva som vedela stáť.

Sama Ste zistili aj príčiny vzniku?

Lymfedém sa vyvíjal dlhé roky, prispel k tomu môj životný štýl a stravovanie. Všimla som si, že konzumácia mäsa a mliečnych výrobkov môj stav zhoršujú. Preto som mliečne výrobky definitívne zo stravy vynechala a na istý čas aj mäso. Z môjho pohľadu som si istá, že človek si sám vyvoláva chorobu. Všetko sa začína v hlave.

Vyskúšali Ste niekoľko liečebných postupov.

Dbala som o svoju stravu. Užívala som detoxikačné výživové doplnky stravy a pila som liečivé čaje na podporu lymfatického obehu. Do dnešného dňa chodím na prednášky spojené s prírodným liečiteľstvom, skutočne robím všetko pre to, aby som sa bola lepšie. Uvedomujem si aj to, aká dôležité je očista črevného systému.

Váš stav sa primerane nezlepšoval.

Bolo mi lepšie, ale nie dosť dobre. Hľadala som ďalšie možnosti liečby. Prečítala som si všetko o tejto téme. Na internete mi zrazu vyskočila stránka SuperGreens, kde som objavila hneď dva produkty. Hneď som vedela, že mi pomôžu. Neviem si to lepšie vysvetliť, bola to predtucha. Pohľad a farby, celkový dojem, to všetko ma presviedčalo, že, LymphActive a Green Icon sú riešením môjho problému. Už po dvoch tobolkách som cítila, že Lymph Active je môj produkt. Moje telo bolo uvoľnené, akoby som sa dostala k prívalu čerstvého vzduchu. Neviem to lepšie opísať, bolo to, ako keď sa po dýchavičnosti odrazu nadýchnete vzduchu. K zlepšeniu mi vo veľkej miere dopomohol aj Green Icon.

Dávate silu aj ostatným v liečbe.

Som vyučená masérka, naučila som sa aj lymfatickú masáž. V tej hodine a pol, keď masírujem používam aj techniku lymfatickej masáže. Prostredníctvom svojej choroby dokážem pomôcť aj iným, ale každému odporúčam, aby neupadol do sebaľútosti. Treba hľadať riešenia a každý deň spraviť niečo pre uzdravenie! Ja ako 65 ročná cvičím jogu, začala som sa učiť techniky dýchania a sama sa liečim ionizačným prístrojom.  Všetko potrebuje svoj čas, nečakajme zázraky. Svoje vyliečenie pripisujem detoxikácii, ku ktorej mi očistou lymfatického systému výrazne pomohol LymphActive. Je pravda, že som nechodila k lekárovi, ale už nemôžem veci vrátiť späť a teraz už nemám dôvod prečo ho vyhľadať. Predtým som len ťažko vedela vyliezť hore po schodoch, našťastie je to už minulosť.

Je potrebné si uvedomiť, že organizmus si nedokáže sám poradiť s množstvom jedovatých látok, ktorému je denne vystavené, preto potrebuje pomoc.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu