head

Hojenie rán prírodne: „Elixír Serrapeptáza je naozaj zázračný enzým“

Zuzana Bugrišová je spokojná s produktom
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia

Google+
Téma: Zdravie

Sú takí pacienti, ktorí už dopredu myslia na zotavenie po vážnej operácii, ktorá je sprevádzaná veľkými rezmi. Medzi nich patrí aj Zuzana Bugrišová, ktorá hľadala spôsob pre hojenie rán prírodne. Takto natrafila na enzým serrapeptáza.

Zuzana, čo Vás nabádalo k hľadaniu prírodnej metódy pre hojenie rán?

V zásade nemám rada syntetické prípravky, neužívam ani lieky, pokiaľ nemusím. Som zástankyňou prírodných riešení. Išla som do teda do lekárne a poprosila som ich, aby mi poradili niečo, čo podporuje hojenie rán. Ukázali mi rôzne krémy, boli medzi nimi aj také, ktoré obsahovali liečivé bylinky, neverila som však, že by mi niektorý z nich pomohol. Nechtík lekársky je dobrý, používala som ho dávnejšie, ale v tomto prípade išlo o naozaj vážne rezy.

Hľadali ste ďalej?

Nie som typ človeka, ktorý sa vzdá pri prvej prekážke. Mám 18 ročného syna, ktorý stále surfuje na internete, poprosila som ho teda, aby mi pomohol zorientovať sa. Hovorí dobre po anglicky, preto si prečítal aj zopár zahraničných stránok. Neuspel, ale vtedy zakročil osud. Môj šéf vedel, že sa chystám do nemocnice, on si spomenul na enzým serrapeptáza. Jeden z jeho priateľov ho používal, keď mu sa mu nechcel zahojiť vred na nohe. Ja som o tomto prípravku ešte nepočula, zapísala som si ho a so synom sme večer hľadali na internete informácie o ňom.

Čo Vás presvedčilo?

Nebudem vám klamať, nerozumela som všetkému, čo bolo o tomto enzýme popísané. Na druhej strane, viacerí, ktorí boli po veľkej operácii, ho na fórach chválili. Ešte pred hospitalizáciou som si zaobstarala elixír Serrapeptáza.

Operácia prebehla, ihneď ste začali užívať produkt?

Nie ihneď. Lekári poznali tento prípravok, povedala som im, že by som ho chcela užívať. Povedali mi, aby som ich 3 dni neužívala, lebo som dostávala lieky, s ktorými sa nesmie užívať súbežne.

Čo ste spozorovali, keď ste začali užívať serrapeptázu?

Rezaná som bola zvonka i zvnútra. Bola som pripravená na všetko. Prvé tri dni boli trochu ťažké, ale môj stav sa potom začal rýchlo zlepšovať. Moje rany sa neťahali a bolesti tiež neboli také silné, ako by bolo dôvodné. Testovala som spolupacientky. Pokiaľ oni iba ležali na posteli, ja som veselo kráčala na chodbe. Jeden z mojich lekárov aj poznamenal, že sa veľmi rýchlo zotavujem.

Akú dobu ste ho užívali?

Jeden mesiac. Dva týždne po operácii som už pracovala – síce z domu, a vedela som aj obriadiť svoju domácnosť. Tak som to mala aj na pláne, nechcela som byť dlhodobo práceneschopná. Vedela som sa pohybovať aj bez výťahu, a ani obrovský rez na mojom bruchu nebol až taký hrozný. Všetci, ktorí ma poznajú, boli prekvapení, ako rýchlo som sa zotavila. Ťažko verili tomu, že práve prípravok mi pomohol. A pri vyberaní stehov ma pochválili.

Nepozorovali ste vedľajšie účinky?

Ale áno, avšak len pozitívne. Na nohách som mala škaredé a veľké kŕčové žily, na jednom mieste začali pekne ustupovať. Teraz, keď ho už neužívam, sa trocha zhoršili,  ale mám v pláne si zaobstarať ďalšie balenie. Môžem s kľudným svedomímm tvrdiť, že elixír Serrapeptáza je zázračný enzým, zaslúži si toto pomenovanie! Jeho prázdna krabica stojí na chladničke, ešte aj ju si cením. Každému ho len môžem doporučiť!

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu