head

„Enzým serrapeptáza urýchľuje liečenie, odporúčam ho každej mamičke”

Synovi Kataríny Halászovej pomohol enzým serrapaptáza
Suren Báhidszká Suren Báhidszká
žurnalistka, poradkyňa zdravia
Téma: Zdravie

Malý chlapček, šesť a pol ročný Ludwig, a jeho matka Katarína Halászová ťažko znášali situáciu, keď sa jeho zdravotný stav nezlepšoval ani po vážnej antibiotickej liečbe. V tom, že sa syn nakoniec vyliečil z hnisavého zápalu hrdla a nosných mandlí, bez potreby chirurgického zákroku, zohral obrovskú úlohu enzým serrapeptáza.

Ako začalo ochorenie Vášho synčeka?

Dostal zápal krčných mandlí, tak, že ich mal celé hnisavé. Zápal sa ďalej rozšíril aj na priedušky a nosné mandle, napriek tomu, že pri spozorovaní prvých príznakov mu boli okamžite nasadené silné antibiotiká.

Čo Vám povedal lekár?

Po ukončení antibiotickej liečby sme sa vrátili na ušno-nosno-krčnú ambulanciu, kde lekár-špecialista zistil, že sa zápal rozšíril aj na nosné mandle synčeka. V tom čase, Ludwig už v noci veľmi chrápal a neskôr sa začal už aj dusiť. Keďže ide o malé dieťa, lekár nechcel jeho organizmus zaťažovať ďalšími antibiotikami, preto mu predpísal tabletky znižujúce zápal. Ani trochu som sa však neupokojila.

Stav Ludwiga sa nezlepšoval ani naďalej?

Ani veľmi nie. Trochu pomohlo, že po antibiotickej liečbe užíval probiotiká a vitamíny, zápal však neustupoval. Chorobu synček ťažko znášal, jeho organizmus bol oslabený, nemal na nič náladu a mne zvieralo srdce , pretože som videla, ako sa trápi. Nikomu neželám ten pocit, cítila som sa bezmocná a zúfalá. Pre každú matku je to ten najhorší pocit, vidieť svoje dieťa choré.

Ako ste natrafili na enzým serrapeptáza?

Pamätala som si, že jeden z mojich priateľov vyskúšal akýsi prírodný prípravok proti alergii, ktorá ho zbavila dýchacích ťažkostí, a tak som mu zavolala. Po tom, ako som mu porozprávala, čo je s Ludwigom, mi okamžite ponúkol pomoc a dostala som od neho krabičku elixíru Serrapaptáza. Keďže na výrobku je uvedené iba dávkovanie pre dospelých, na základe odporúčania lekára začal syn užívať jednu kapsulu denne na noc z prípravku obsahujúceho 250 000 účinnej látky IU, dve hodiny po jedle. Počas troch dní došlo k výraznému zlepšeniu jeho stavu, čo mi konečne dalo nádej.

Mohli by ste o tom porozprávať podrobnejšie?

Ludwig užil prvú kapsulu vo štvrtok večer, v nedeľu večer už takmer vôbec nechrápal, dokonca sa zmiernili aj jeho bolesti. V pondelok sme šli na kontrolné vyšetrenie k lekárovi, ktorý bol veľmi prekvapený tým, ako veľmi sa zápal zmiernil. Na štvrtok nás zavolal na ďalšiu kontrolu, dovtedy bol zápal takmer úplne odstránený, nosné mandle synčeka sa výrazne zlepšili.

Dohodli sme sa s lekárom, že morský vzduch by spravil Ludwigovi určite dobre, preto sme odcestovali k Baltskému moru. Popri Elixíru Serrapeptáza užíval dva týždne aj veľmi prospešné probiotikum a operácia nosných mandlí, ktorou nás zastrašovali, už nebude potrebná.  Každej mamičke môžem odporúčať, enzým serrapeptáza urýchľuje liečenie a umocňuje účinok antibiotík.

Aj Vy ste serrapeptázu vyskúšali?

Áno, keďže sa mi zapálil jeden zub. Všetci vieme, aká krutá vie byť bolesť zubov, u mňa však bola bolesť takmer nepozorovateľná a nepríjemné pulzovanie prešlo pomerne rýchlo. Stále mám doma v zásobe elixír Serrapeptáza, pre prípad, keby niekto z nás ochorel, aj keď dúfam, že sa tak v blízkej budúcnosti nestane. Ukľudňuje ma vedomie, čo všetko tento prírodný produkt dokáže, verím, že sa dostane k čo najviac ľuďom a pomôže im v liečení. Ďakujem svojmu priateľovi, že bol pri mne v našich problémoch a nezištne mi pomohol, som mu za to veľmi vďačná!

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu