head

Tropická búrka chutí: tri zdravé ranné nápoje miesto kávy!

Zdravé ranné nápoje miesto kávy
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Supergreens

Ak aj Vy patríte medzi tých, ktorí si rána nevedia bez kávy ani predstaviť, tu sú tri alkalizujúce ranné nápoje miesto kávy pre energiu na celý deň! Neuspokojte sa k horkastou chuťou kávy: začnite deň lahodnými a zdravými nápojmi, aby Vám energia vydržala celý deň!

Ananásovo-citrónovo-zázvorový džús

Zmixujme ½ očisteného ananásu, zázvor veľkosti malíčka, šťavu z ½ citróna a náš nápoj pre celodennú energiu je hotový! Tento pikantný a chutný džús je výborným doplnkom programov na očistu čreva a detoxikáciu, účinne alkalizuje, pričom naplní organizmus vitamínmi a napomáha aj k zlepšeniu tráviaceho systému.

Banánovo-kokosový nápoj

Miesto kávy si zvoľte tento sladký, tropický ranný nápoj! Zmixujme 1 banán, 1,5 dl kokosovej vody a šťavu z ½ citróna a začnime rána z úplne inej dimenzie! Tento ranný nápoj vynikajúco alkalizuje, a to nielen ráno, ale je skutočnou energetickou bombou pre organizmus aj pred tréningom!

Zelené smoothie

K tropickým chutiam vynikajúco sadne zelené smoothie, ktoré je prekvapujúco dobrým ranným štartérom! Miesto kávy si vyberte z práškových doplnkov stravy bohatých na chlorofyl, B vitamín a minerálne látky, s obsahom špenátu, brokolice, zeleru alebo zeleného jačmeňa, či pšenice, a primiešajte ich do čerstvo vytlačenej ovocnej šťavy! Tento ranný nápoj vynikajúco alkalizuje a garantuje energiu na celý deň!

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu