head

Nefunguje diéta? Toto môže byť príčina!

Nefunguje diéta? Toto môže byť príčina!
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Supergreens

Bezúspešnosť diéty môže byť zapríčinená narušením acidobázickej rovnováhy tela, v čom môže pomôcť alkalizujúca kúra.

Prečo sa nepohne jazýček na váhe?

Zdravý metabolizmus, a tým aj znižovanie hmotnosti, nezávisí iba od množstva prijatých kalórií, ale aj od efektivity spracovania prijatých živín: ak sa bunky nedostanú k potrebným vitamínom, minerálnym látkam a kyslíku, ktoré podporujú spaľovanie tukov, tak sa narušia metabolické procesy a prijatú potravu nedokáže telo dostatočne rýchlo spracovať. Preto namiesto toho, aby ste získali energiu, alebo aby ste chudli, nahromadí sa ďalšia vrstva tukov.

Čo je riešenie?

Diétu držte pomocou zeleniny a ovocia, ktoré majú alkalizujúce účinky, ako napríklad uhorky, brokolica, banány, zelený jačmeň alebo pšeničná tráva, a detoxikujte svoj organizmus! Na stenách čriev sa ukladá obrovské množstvo toxínov, ktorých kyslé pH nedovolí telu dôkladne sa vyčistiť. Napríklad pomocou pšeničnej trávy  sa k bunkám dostane potrebné množstvo kyslíka, čím sa ich činnosť zrýchli, čo má za následok zrýchlenie metabolizmu a z tukových zásob sa energia konečne môže uvoľniť, t. j. začne sa spaľovanie tukov.

K tomu si vyberte taký komplexný doplnok stravy, ktorý okrem toho, že obsahuje potrebné množstvo vitamínov a minerálnych látok, disponuje aj blahodarnými účinkami alkalizujúcich potravín.

Alkalizujúca kúra normalizuje metabolizmus, zabraňuje kolísaniu hladiny cukru v krvi, čo spôsobuje návaly hladu, a zároveň môže znížiť produkciu žalúdočných kyselín , čiže aj príznaky refluxu.  

Súvisiace články

oblak štítkov

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu