Naši odborníci : Csilla Czuczorová

Csilla Czuczorová

Moje meno je Csilla Czuczorová. Štúdium som ukončila na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre, na katedre anglistiky a amerikanistiky v roku 1999.

Počas svojho takmer pätnásťročného pôsobenia ako učiteľka anglického jazyka som zistila, že dobrý učiteľ sa podelí nie len o svoje vedomosti, ale je aj znalcom ľudskej duše, či pôsobí ako poradca.  Počas svojho odbáčania od učiteľskej práci, som sa dostala do styku s firmou, ktorá predáva zdraviu prospešné výživové doplnky. Myslím si, že vybrať si tú najvýživnejšiu, skutočnú potravu pre náš organizmus zo širokej škály výrobkov dnešnej doby je veľmi ťažké, a často sa veru môžeme cítiť bez rady. Preto považujem za veľmi dôležité, aby sme boli dobre informovaní a sčítaní v tejto oblasti života.

Rada by som sa s vami podelila o najnovšie správy, novinky či udalosti z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu, uverejnených na zahraničných novinových portáloch či iných dôveryhodných zdrojoch.

Diskusné príspevky

Najnovšie články

K inej téme

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu